Užliedžių gyventojams

2023 05 26

Didėjant gyventojų skaičiui ir plečiantis gyvenamųjų namų kvartalams, kai kuriuose jų vandens slėgis nebepatenkina šiuolaikinių poreikių. Bendrovė UAB ,,Giraitės vandenys“ gerindama paslaugų teikimą Užliedžių kaimo gyventojams dar šiemet planuoja įrengti papildomus vandens gręžinius ir investuoti į vandens rezervuarų projektavimo, statybos darbus. Šiuo metu vandenvietėje hidrogeologai dirba siekdami padidinti išgaunamo vandens kiekį.

Vadovaujantis 2022-2024 metų veiklos planu, patvirtintu Kauno rajono savivaldybės tarybos 2022 m. spalio 27 d. sprendimu Nr. TS-286, bendrovė parengs technines specifikacijas ir organizuos viešuosius pirkimus dėl geriamojo vandens rezervuarų įrengimo ir vandenvietės automatizacijos projektavimo ir rangos darbų.

Įrengus geriamojo vandens rezervuarą bus palaikomas optimalus vandens slėgis, net ir esant didesniam vandens suvartojimui.

Įgyvendinus vandenvietės ir infrastruktūros plėtros darbus Užliedžių kaimo gyventojams bus užtikrintas tiekiamo geriamojo vandens slėgis ir kokybė atitinkanti įstatyme nustatytus reikalavimus.

UAB ,,Giraitės vandenys“ tikisi gyventojų supratingumo ir kantrybės, laukiant numatytų darbų įgyvendinimo.

„Giraitės vandenų“ informacija

Atnaujinta: 2023-05-26 08:33