Pranešame, kad Šilelio k., Kauno r. sav., 2026 m. kovo 9 d. buvo įgyvendintas projektas „Vandentiekio tinklų V. Dautarto g., Nemuno g. ir Pakalnės g. Šilelio k., Kauno r. sav. statybos projektą “. Projekto metu V. Dautarto g., Nemuno g. ir Pakalnės g gatvėse buvo įrengti vandentiekio tinklai.
Prašome aukščiau išvardytų gatvių gyventojus, kuriems yra sudaryta galimybė prisijungti prie naujai įrengtų tinklų, pateikti prašymą prisijungimo sąlygoms gauti. Kviečiame prisijungti prie UAB ,,Giraitės vandenys“ savitarnos ir pateikti prašymą.
Klientas gavęs prisijungimo sąlygas kreipiasi į kvalifikuotą įmonę/asmenį (rangovą) dėl vandentiekio, nuotekų tinklų projektavimo, įrengimo, prisijungimo darbų atlikimo ir pridavimo. Kai tik bus įrengti vartotojo sistemos vandentiekio ir nuotekų tinklai, lauksime dokumentų patvirtinančių statybos užbaigimą el. paštu pridavimas@giraitesvandenys.lt.
Daugiau informacijos dėl prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tvarkymo tinklų rasite nuorodoje https://www.giraitesvandenys.lt/prisijungimas-prie-tinklu/