Pasirašyta rangos sutartis projektui „Nuotekų surinkimo tinklų plėtra Raudondvario aglomeracijoje“

2021 12 23


Šią savaitę „Giraitės vandenys“ pasirašė rangos sutartį projektui „Nuotekų surinkimo tinklų plėtra Raudondvario aglomeracijoje“ su bendrove „Avadi“.
Projekto vertė – 1,189 mln. eurų: 665,2 tūkst. eurų subsidiją skyrė Viešųjų investicijų plėtros agentūra, 238,8 tūkst. eurų - Kauno rajono savivaldybė, o „Giraitės vandenys“ į projektą investuos 285,1 tūkst. eurų.
Projektas „Nuotekų surinkimo tinklų plėtra Raudondvario aglomeracijoje“ yra svarbus, siekiant vykdyti Europos direktyvos reikalavimus, aglomeracijose, didesnėse kaip 2 tūkst. gyventojų ekvivalentų, ne mažiau kaip 98 proc. nuotekų turi būti surenkama centralizuotomis nuotekų surinkimo sistemomis.
Atlikus darbus bus įrengta apie 7 km nuotekų surinkimo tinklų ir sudaryta galimybė prie nuotekų surinkimo tinklų prisijungti 294 gyventojams.
Darbus numatoma baigti 2023 m. sausio 1 d.
Informacija apie projekto eigą bus viešinama per seniūniją. „Giraitės vandenys“ kviečia Raudondvario k. Žalgirio kvartalo gyventojus sekti informaciją ir projekto įgyvendinimo eigą bei aktyviai jungtis prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų.

UAB „Giraitės vandenys“ informacija
Atnaujinta: 2022-07-05 09:35